Практичний семінар “Клінічні дослідження лікарських засобів: практика договірного оформлення”

 

Спеціалізуючись у питаннях юридичного супроводження клінічних досліджень лікарських засобів, Медико-правова консалтингова компанія «Юркрафт Медицина» продовжує практику проведення практичних семінарів щодо однієї з нагальних проблем клінічних випробувань – їх договірного оформлення. Попередній семінар відбувся 5 березня 2013 року і викликав велику зацікавленість в учасників.

22 жовтня 2013 року в рамках заходів виставки «Охорона здоров’я – 2013» Медико-правова консалтингова компанія «Юркрафт Медицина» спільно з ДП «Прем’єр Експо» та за сприяння Асоціації дослідників України і компаній NBScience та Cromos Pharma  провела черговий практичний семінар з цієї проблематики – “Клінічні дослідження лікарських засобів: практика договірного оформлення”.

У семінарі взяли участь керівники і відповідальні фахівці контрактних дослідницьких організацій, фармацевтичних компаній, лікувально-профілактичних закладів, лікарі – дослідники.

Керуючий партнер компанії «Юркрафт Медицина» Радмила Гревцова розповіла про практику договірного оформлення проведення клінічних досліджень в світлі Методичних рекомендацій відносно принципів укладання договорів при проведенні клінічних досліджень лікарських засобів,  проаналізувала типові помилки та надала низку рекомендацій щодо їх усунення.

Своїм поглядом на вирішення адміністративних та організаційно-правових питань, що виникають при укладанні договорів щодо клінічних досліджень лікарських засобів, поділився президент Асоціації дослідників України, директор Інституту кардіології імені М.Стражеска НАМН України, академік Володимир Коваленко, якого учасники змогли побачити і почути завдяки відеотехнологіям.

Науковий директор компанії NBScience Євген Задорін розповів про моделі договорів щодо клінічних випробувань лікарських засобів у Великобританії.

Російським досвідом укладання договорів щодо проведення клінічних випробувань поділилися директор з розвитку бізнесу компанії Cromos Pharma Андрій Базовий та провідний спеціаліст з договірної роботи Тетяна Череватова.

Учасники обговорили, як зарубіжний досвід може бути застосований в українській практиці.

На запитання щодо фінансово-економічних та податкових аспектів організації і проведення клінічних досліджень відповідали партнер компанії «Юркрафт Медицина» Андрій Кершис та старший юрист компанії Олена Суховірська.

Враховуючи актуальність теми, організатори продовжуватимуть її обговорення в форматі практичних семінарів.


NBScience

contract research organization

stem cell therapy